Rondom de zwangerschap / vruchtbaarheid

Graag een kind willen, de zwangerschap, de bevalling, de periode erna: het is een hele intensieve en bijzondere periode in je leven. Hopelijk zo soepel mogelijk, maar dat is helaas niet altijd het geval. Acupunctuur kan rondom de zwangerschap ondersteuning bieden en dat leg ik op deze pagina graag aan je uit. In mijn praktijk kan ik je ondersteunen bij: 

  • Verbetering van de vruchtbaarheid - infertiliteit (man en vrouw)
  • Rust en kalmte rondom de zwangerschap
  • Klachten tijdens de zwangerschap (alleen indien echt noodzakelijk)
  • Voorbereiding op de bevalling
  • Ondersteuning na de bevalling
  • Loslating bij een miskraam
PLAN HIERONDER GEMAKKELIJK JOUW INTAKE OF VERVOLG ACUPUNCTUUR BEHANDELING

Plaats hieronder gemakkelijk jouw reservering en ontvang direct een bevestiging per mail.

Voor het maken van een reservering vragen we een aanbetaling van 50% deze kan voldaan worden via iDeal, PayPal, Mister Cash, Visa of Mastercard. Heb je gereserveerd, maar moet je de reservering helaas toch annuleren? Tot 24 uur voorafgaand aan de reserveren rekenen wij geen kosten bij annulering en storten wij de aanbetaling gewoon terug. 

Vergoedingen:

Een behandeling in mijn praktijk wordt door veel zorgverzekeraars deels vergoed. Dit is opgenomen in aanvullende pakketten en kan per pakket en zorgverzekeraar verschillen.

1) Kies een behandeling:
Eerste behandeling en intake
De eerste kennismaking bestaat uit een intake en behandeling en duurt ca. 90 minuten. 
€ 67,00
Acupunctuurbehandeling
Een vervolgbehandeling duurt max. 60  minuten. Deze behandeling kan geboekt worden als je al een intake hebt gehad
€ 67,00
2) Kies een datum:
3) Kies een tijd:
    • Vrij
    • Enkele plaatsen vrij
    • Vol
    • Niet te reserveren